Molinshop

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

E-Sigara için likit ve aroma üreten aynı zamanda meyve suları üretimi yapan Polonyalı marka.
Molinshop 2012 yılında kurulmuştur.
12 ülkeye 5kg'ya kadar ücretsiz gönderim yapmakta, maalesef bu ülkelerin içerisinde Türkiye bulunmuyor.
Molinshop'tan Türkiye'ye gönderim yapıyor mu?
Şuan için yapılıyor, fakat dönem dönem Türkiye gönderimini kapatıyorlar.
Molinshop'tan verilen siparişler gümrüğe takılır mı?
Evet, Ortalama %50 ihtimal ile geçiyor, %50 ihtimal ise gümrükte takılıp geri gönderiliyor.
Siparişinizin size ulaşma ihtimali kabaca yarı yarıyadır.
Molinshop gümrükte takılan ürünlerin için para iadesi yapıyor mu?
Kargo ücreti hariç ürün ücretini gümrükte takılması durumunda iade ediyor.
Molinshop geri ödeme nasıl alınır?
Hiç bir şey yapmanıza gerek yok,ürün tekrar geri dönüp molinshop'a ulaştığı zaman otomatik olarak kredi kartınıza parayı iade ediyorlar.
(Ödemeyi geri almanız 40 civarı sürebilir)
Tabi kargo ücreti içinden kesilmiş olarak.
Molinshop siparişleri kaç günde gelir?
Sipariş verdikten sonra en geç 5 gün içerisinde polonya'dan yola çıkıyor. Molinshop'un söylediği bu. Fakat genelde 1-2 gün içerisinde kargoyu yapıp gönderiyorlar. Siparişi vermenizden itibaren 7-15 gün arasında siparişiniz eğer gümrükte takılmazsa elinize ulaşmış olacaktır.
(PTT kargo ile kapınıza gelir.)
Molinshop'tan sipariş verirken nelere dikkat edilmeli?
Toplam kargo'nun 1kg ağırlığı geçmemesi gerekir, 1 litrelik siparişleriniz kutularla birlikte 1 litreyi aşabilir. Ağırlık ne kadar düşük olursa gümrükten geçme ihtimali o kadar yüksek olur. 10 tane 10ml aromanın geçme ihtimali 800-900 gramlık paketin geçme ihtimalinden yüksektir.
Ayrıca gümrükte vergilendirme sınırı 35 euro'dur. (Kargo ücreti dahil) Bu yüzden sipariş vermeden önce firmaya durumu anlatan bir açıklama gönderin.
Molinshop aromaları nasıl kullanılmalı?
Aromaların üzerinde ideal oran olarak %7-8 oranı verilmiş, fakat ben yaptığım likitler de bunun az geldiğini hissettim. (kişiye göre değişir)
Aromaları %10 olarak kullanıp, 0.5 Etyhl Maltol eklenmesini tavsiye ederim.
Molinshop fiyatları uygun mu?
Aromaların fiyatların markasına göre 10 liradan başlayıp 25 liraya kadar değişiyor.
Molinshop ürünlerini Türkiye içinden tedarik edebilir miyim?
Türkiye içerisinde satan bir kaç site var, fiyatları yaklaşık molin fiyatlarının 1.5-2 katı kadar. Sıkıntısız tedarik etmek isteyenler Molin ürünlerine Türkiye içi tedarikçilerden ulaşabilir.

Molinshop ödeme nasıl yapılır?

Öncelikle üye olduysanız üyeliği kapatın ve misafir olarak siparişinizi verin.
Kredi kartı veya paypal ödemesini ifade eden ödeme yöntemini seçin. (bu arada İngilizce biliniz çok kötü ise ekranı sağ tıklayıp Türkçeye çevirin.)
Teslimat yeri,Fatura bilgileri ve nakliye bilgileri olarak ayrı ayrı kısımlar bulunmakta, fatura bilgilerinizi kafadan sallayın ve Ülke olarak USA seçin.
Seçtiğiniz ülke ile uygun posta kodu girmeniz gerekiyor,aşağıdaki sallama bilgileri kullanabilirsiniz.
(Ülke: USA State: NY Şehir: Hostville Zip Code: 00501 Telefon (Mobile): (917)454-4441)
Fakat nakliye bilgilerinizi ve teslimat ülkesini doğru olarak girin ve kredi kartınız ile siparişinizi verin.
(Bu kısmı videolu yada resimli olarak ilerleyen zamanlarda açıklayacağım, bol şanslar.)

admin
Etiketlendi:

Yorumlar

• Nisan 2017 düzenlendi

Molin Nbase
    Molinshop her şeyden önce Avrupa malı olduğu için güven veriyor.
    Molinshop'tan aldığım nbase şişesi zaten kaliteyi belli ediyor, şişe çok sağlam, kilit sistemi var, mühürlü iç kapama var.
    Türkiye içi satılan ürünler ise damacana usulü ambalajlama var, bu yüzden ne vg-pg değerlerine nede nikotin oranına güvenemiyorum. Molin'den satın aldığım nbasenin üzerinde cas noları ve son kullanma tarihleri var.
    Ürün üzerinde karekod mevcut, bunu okuttuğunuz zaman nbasenin labaratuvar analizlerine bile ulaşabiliyorsunuz.
    Nbase'yi sek olarak içip denedim, şuana kadar içtiğim en iyi nbase, sıfır koku var ayrıca içimi de çok yumuşak.
    Molin Aroma
    Molin aromalarından da sipariş verdim ve şuan demleniyorlar deneme imkanım olmadı fakat yine şişelerin üstünde yazanlar beni mest etti. Avrupa standartlarına uygundur,GDO yoktur gibi pek çok ibare var. Aromaları denedikten sonra hepsini tek tek yorumlayacağım.

• Haziran 2017 düzenlendi

Şu yazıyı molinshop paylaşmış, Türkiye gönderimleri hakkında.
    Otomatik Türkçe çevirisini paylaşıyorum.

Biz 30ml şişeleri, 30ml, 100ml, 250ml ve 500ml yeni sıvılarda önümüzdeki iki hafta içinde tatlar yeni dizi ekleyecek.
    Nerede gönderebilirim?
    Elbette Türkiye :) % 80'i parsel özel aracılığı gidiyor,% 20 geri geliyor. Senin parsel yolda geri ise geri ödeme fiili kuralları okuyun: https://vapemolin.com/en/content/1-terms-and-conditions
    Nakliye:
    Biz Air posta ile tüm parsel göndermek - etrafında 3-7 iş günü biz paketi & siparişi sevk kez
    Ödeme:
    - Banka havalesiyle
    - PayPal ile PayPal hesabı tutarsan
    - Debit veya Kredi kartı ile sitemizde - bu seçenek kartı ile her zaman ödeme sağlayacaktır.
    Lütfen dikkat:
    Yalnızca nedeniyle özel kısıtlamalara 1kg kadar mal satın alabilirsiniz. Bu yolu 100ml baz veya 500ml baz artı tatlar ve şişelerin birkaç şişe satın alabilirsiniz.
    Çok yakında - sıvılar, aromalar, giyim: dükkan & çalışıyor ve biz satın almak için addin ne olacağını nasıl daha fazla haber!
    Ii beklemeye değer oldu, dükkan harika görünüyor ve size en başarılı teslim olacak ve ürünlerimizi zevk umuyoruz!

Kişisel görüşüm:
    Gönderimlerin %80i size ulaşır %20si geri döner diyor.
    Fakat bana göre gerçek oran %50 şansın olduğu.

• Molinshoptan Türkiye ye alışveriş olayı nasıl oluyor ülkeler arasında Türkiye yok
  • alevkimya sitesinde molinshop aromaları satılıyor. türkiye içinden alabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .