I just s mi smok stick v8 mi

Smoke stick v8 Vs I Just S
Hangisi önerirsiniz avantajları dezavantajları nedir? yeni başlayacağım hangisini tercih etmeliyim sizce?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Bana göre just s biraz daha amatör bir cihaz.
    Stick v8 ise amatör orta arası bir cihaz.

Ama genel olarak incelerseniz Stick v8 sizin için daha iyi olur çünkü rba ile kendi sarımınızı yapabilirsiniz ve başka bir cihaz kullanacaksanız elinizde performanslı bir atomizer olur.

Atomizer tfv8 baby olması lazım gerek aroma olsun gerek buhar olsun yeterli hatta gayet keyifli bir atomizer olur.

Dediğim gibi bunlar benim düşüncelerim son karar yine size kalmış.

• Nisan 2017 düzenlendi

Aroma:V8 stick
    Pil ömrü:V8 stick
    Likit tüketimi: I just S
    Fiyat:I just S
    Temiz kullanım: V8 stick
    Buhar performansı: V8 stick
    Coil kalitesi: V8 stick

Avantajları bu şekilde sıralayabilirim.Her iki cihazı da kullandım hatta V8 sticki 1 aydır yedek cihaz olarak kullanıyorum,ikisi de başlangıç cihazı olarak iyi ancak yedek cihaz olarak V8 stick çok önde.İleride mod alıp işleri ilerletmek istersen V8 stick kitten çıkan big baby için rba ve cam alırsan farklı bir atomizere bile gerek kalmaz.
    Tabi bunlar kişisel görüşümdür,kişiden kişiye memnuniyet değişebilir.

• İkisini de kullanıyorum v8 bir gömlek üstün ama Just s fiyatına göre güzel cihaz, coili ucuz v8 coliller pahalı ama daha uzun gidiyor.Aroma ve hava geçişi 0.15 coil ile v8 de daha iyi. 0.25 idare eder.0.40 baby coil ile randıman vermiyor. just s 0.15 coil çöp.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .