Toptan elektronik sigara nasıl getiriliyor?

kategorisi Buhar Cafe

Arkadaşlar bazı satıcılar 100lerce cihaz fotoğrafları atıyor ya satıcılar bu adamlar bu kadar malı nereden getiriyor nasıl getiriyor ? Eminim benim gibi merak edenler vardır. (sadece meraktan soruyorum)

Etiketlendi:

Yorumlar

• Aliexpressten sipariş veriyorlar, çinden geliyor uygun fiyata.
    Fakat ben verdiğim siparişlerin bir kısmı gümrükte takıldı ve geri döndü. Parayı iade almak için uzun süre bekledim ve parayı tamamen iade alamadım.
    Bence **** olanlar kamyonla gümrükten sokuyorlar bu şekilde iç piyasaya giriyor.
    Yoksa aliexpressten al sat olacak iş değil.

• Nisan 2017 düzenlendi

Sigaralar aliexpressten geliyor fakat sizin gibi adamlar evlerine sipariş vermiyorlar.
    Adam Gürcistan'a sipariş veriyor, gürcistana hiç bir kargo takılmadan giriyor. Gürcistan'dan bavulu ile beraber Türkiye içerisine sokuyor. Gümrükten nasıl geçiyorlar peki?
    Geçerler abi neden geçmesinler, gümrükten esigara hariç her türlü şey bugüne kadar geçirdiler zaten.
    Ah şu gümrükçüler milletin bavul bavul soktuğu sigaralara görmeyip benim 40 yılda bir sipariş verdiğim kargomu geri gönderiyorlar.

Yeter ki talep olsun arz bir şekilde oluşup gelir.

• Yakın uygun yerler var. Ukrayna Gürcistan gibi kardeşim. Bir bolum buradan doldurur getirir. Getirdiği ürün sayısını görünce yol masrafı hiç oluyor. Sınırdan nasıl geçiyorlar bilmiyorum ama çok kontrol olduğunu düşünmüyorum hani bir kaçak sigara yada bağımlılık yapan maddeleri alkol değil.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .