Solub Arome

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Solub Arome: Velabuharda satışı yapılan aroma.

Snake v2 ve gorilla v2 Efsane %7 %8 civarlarında kullanırsanız, beğenirsiniz. Tavsiye ederim.

Melon: güzel ama arka arkaya içimde acı kavun gibi.

Mother milk: sanırım ohw likitinin klonu. Ama ben hep böyle zeytin yağı gibi bi tat aldım orjinalinde de bunda da. Orjinali gibi yani ama ben pek beğenmedim.

Chateau Haut aromasından uzak durulmalı,Castle Long diye derler alakasız bol sütlü hindistan cevizi.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Nisan 2017 düzenlendi

Fred master(orman meyveleri ve mentol) günlük içim için değilde arada buharcı dili tuttuğunda içimi güzel aroma. BOBAS BOUNTY (Hindistan cevizi cikolata ve tütü) fena sayılmaz ama CAPELLA 10 kat daha iyi kendin karıştırırsan. MOTHER MILK(Yoğun çilek krema süt) sakızlı şeker gibi acayip bir tat sakız sevmiyorsan uzak dur MONKEY (Karamel muz kurabiye) direk çöp yada karamel çok baskın ben iğrendim. 14 günlük demleme süresi oldu tattım GENEL NOTUM kötü 1 ay dolunca bakalım ama düzelmez sanmıyorum.

• SOLUB AROME 20 çeşit demledim kesinlikle hepsi çok kötü, mix aromalar solo denemedim.

• Tfa dan başkası yalan 5 senelik buharciyim bu işte tfa başları çeker ve bütün belgelerini net bir şekilde paylaşıyor capella gıda aroması oldugunu düşünüyorum tavsiye etmiyorum ama mixlerde bazen kullanmak gerekiyor bir kaç aromasini ufak olcuklerde solup aroması iki cesitden başka gerisi yalan tiwisted tamamen enfektorlerden olustuguna eminim hemen hemen bütün aroma markalarini denedim boom aromada çok iyi vampir öyle bana göre tfa art inewera bunlar ilkleri çeker ve güzel receteler çıkarabilirsiniz ve bunlarin yaninda nbase çok iyi olması lazım
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .