Apple & Elektonik Sigara

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi E-Sigara Haberleri

Bilindiği üzere Apple markası telekomünikasyondan TV'ye kadar birçok endüstride devrim yaratmak istiyor. Elektronik Sigara da o listede olabilir mi yoksa şirket sadece duman mı üretmek istiyor?

Apple tarafından başvurulan yeni bir patent ile hi-tech buharlaştırıcı geliştirmek istiyor. ABD Patent ve Ticari Markalar Ofisi tarafından yayınlanan patent, belirli bir miktarda buharlaştırma oranı sağlamak için, Apple teknolojisini kullanan bir "aygıt" tescilini tanımlamaktadır. Apple ilk olarak Haziran 2016'da bu patent için başvurdu.
Resim

Cihazın tam olarak işlevi bilimemekle birlikte sıcak yada soğuk buhar üreteceği konusunda tam bir bilgi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bir iVaporizatörden içilip içilmeyeceği de belli değildir.

Apple'ın patenti olan buharlaştırıcının tam olarak ne için kullanılacağından veya hangi kimyasalların buharlaştırılacağından bahsetmiyor. Bu durumda Apple'ın potansiyel olarak bir e-sigara veya tütün vaporizatörü geliştirme ihtimalide mevcuttur.
Bununla birlikte Apple ın bu ürünü otomobillerde veya mağazalarda koku yaymak veya hava temizlemek için kullanılabilecek bir cihaz olarak tasarlamasıda ihtimaller dahilinde bulunmaktadır. Şimdilik spekülasyonlar bu şekilde. İlerleyen günlerde herseyi daha net olarak göreceğiz.

Yorumlar

  • Eğer bu sektöre köklü,firmalar girerse bu elektronik sigara yasallaşacak demektir,eee nede olsa yağlı sektör 5 yıl içinde sigaraya feci bir darbe inecek gibi, geliyor bana zamanıdır artık.

  • Köklü firmalar bu sektöre girecek, girmeden önce ortamı hazırlamaya başladılar çünkü. Sigara cartelleride e-sigaraya geçecekler,bakallarda tekel likitlerin satılması 5 yılı bulmaz.

    Bunu nereden anlıyorum?
    İzlediğim bir kaç hollywood filminde alenen e-sigara içen karakterler kullanmışlar, bunlar hep subliminal.
    Ayıptır söylemesi geçen gün adult film izlerken yine oyuncular esigara içiyordu. (Bu sektörün önde gelen herkesin bildiği bir siteydi.)
    Büyük firmalar bir işe kalkışmadan önce ortamı hazırlarlar. Buradan esigaranın gelecekte yaygınlaşacağını ve yasal olacağını anlayabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .