Balmumcu Kimya

Nisan 2017 düzenlendi kategorisi Buhar Sözlük

Base yapmak için en ucuz site, 1 litre pg ve litre vg'yi 30 liraya satın alabiliyorsunuz.
500 liralık alışverişte yapsanız kargoya karışmıyorlar kargo her türlü alıcıda.
Fakat diğer sitelerin base fiyatları ile karşılaştırıldığında en ucuz baseyi buradan alabilirsiniz.
Tabi yapacağınız karışımda nikotin olmayacak, farklı tedarikçilerden yüksek oranlı nikotinli nbase alıp karıştırmanız gerekiyor.

Balmumcu kimyada 110 liraya satılan vegantable gliserini ise çok çok kaliteli bir bitkisel gliserin (VG).Fakat fiyatı çok tuzlu, diğer ucuz vg ise evyap markadır ve kalitesi düşüktür. Ben ucuz olan vg ve pglerin linklerini hazır olarak atıyorum.

Bu VG.
https://www.balmumcukimya.com/gliserin-pharma-grade-1litre
(Evyap marka 200 litrelik ambalajdan paketlenmiştir.
Ürün bitkisel olup, PALM bitkisinden elde edilmektedir.
Minimum %99,7 saflık değerine sahiptir.)
Buda PG.
https://www.balmumcukimya.com/farma-kalite-mpg-1litre
(Ineos marka 200 litrelik ambalajdan paketlenmiştir.)

Balmumcu kimya hangi kargoyu kullanıyor?
-Sürat kargo ile anlaşmalıdır her kargo alıcı ödemelidir.

Balmumcu kargo hızı nasıldır?
-Genellikle 2 iş günü içinde kargoyu çıkıyorlar.

Balmumcu Kimya Kargo ücreti ne kadar?
Sürat kargo ile anlaşması olduğu için 5 litrelik siparişler 14 lira civarında şimdilik. Kiloya göre fiyat değişiklik gösterir.

Balmumcu siparişim geldi üstünde vg-pg yazmıyor?
-Sadece üstlerinde gliserin yazar. Balmumcu sitesinde ürünün CAS kodu vardır. Bu cas kodlarına bakarak hangisi pg hangisi vg ayırt edebilirsiniz.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Sipariş verdim 2 gün sonra elime geçti, ürün buram buram plastik koktuğunu görünce önce üzüldüm.
    Fakat cam şişeye aktardıktan sonra koku kesildi. Eğer aldığınız vg-pg kokuyorsa bu ürünün kokusu değil şişesini kokusudur, cam şişeye aktarınca sorun olmuyor.

• Elektronik sigara likiti yapmak için vg ve pg siparişi verdim buradan İnternet sitelerinden siparişi tamamlayabiliyorsun kredi kartıyla da ödeyebiliyorsun kapına kadar gönderiyorlar sorun yok. sorun yok da mesela ben 1 litre vg 1 litre pg aldım lakin vg dolum. sonuç olarak dolum olması da sorun değil sorun şu ki vg mıknatıs gibi etraftaki tozu dumanı çekebilen bir kimyasal. anladığım kadarıyla tonla alınan vg parçalanıyor. dolumu nerede yaptıkları hangi ortamda yaptıklarını bilmiyorum aşırı steril bir ortam değilse ortamda ne kadar partikül varsa ciğerlerimize yapışacak.

• Bitkisel VG adı altında hayvansal PG sattıklarını yazan yorumlar okudum. Kullanmadım bilmiyorum fakat kalite isteyen 110 liralık VG alabilir, yok ben her şeyin ucuzuna kaçarım benim için maliyet her şeyden önce gelir diyorsanız 15 liralık VG alırsınız.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .