Boğaz yakmayan likit

kategorisi Likitler

Merhaba buhar severler, sizlere birkaç fikir danışacağım yanlışsam düzeltin, kısa bir süre önceye kadar iStick Pico cihazını edindim ve sigara bırakma niyetindeydim ardından bir evyap likiti aldım karamelli onda da 0.6mg nikotin olduğunu söylediler, içimi güzeldi fakat nikotin hiç tatmin etmiyordu, 1 gün sigara içmeden kullandım ertesi gün nikotinsizlikten gidip sigara aldım muhtemelen 0mg nikotinli bir likit vermişlerdi ve esigara serüvenim başlamadan son buldu. Daha geçen gün tekrardan başlama isteğim geldi yedek coiller ile düzgün bir likit de bulursam başlarım dedim ikisini de sipariş ettim. Likiti Natura Hexocell Baba's Bounty isimli 0.6 mg likiti tercih ettim, ürün eline ulaştı sorgulattım da orjinal ürün hiç açılmamış. Başta ilk buharlarımda boğaz vurumu hissettiğim için sevdim likiti fakat hiç buhar çıkmıyordu ve gün boyu içilebilir bir likit değilmiş öksürük ve gıcık yapıyor, %45 VG %45 PG %10 Aroma şeklindeymiş karışımı. Sitelerde araştırdım boğaz vurumu isterseniz bile en fazla %30 PG oranı olanlardan alın diyorlar ve anladım ki ben hatalı tercih yapmışım, millet bu likiti seyreltip içiyormuş.. Diğer marka likitler de tavsiye edilmiyorlar pek sizlerden Efkar veya Heisenberg likitleri arasında bana önerebileceğiniz ciğer çekimi, içimi boğazı yakmayan ama nikotin açısından tatmin edebilecek bir likit önermenizi istiyorum (günde 1 paket sigara içiyorum). Ve Efkar veya Heisenberg likitleri kapıda ödemeli veya kredi kartıyla alabileceğim bir yer var mıdır? Yardım edeceklere çok teşekkürler, hatalı bir şey istediysem affola.

NikolaTESLA

Yorumlar

• Tribeca içtiğim en iyi tütünlü likit , hepsi iyidir zevkinize göre rahat rahat seçebilirsiniz, yaz kış , unicorn milk , castle long , kahveli , bodrum kalesi deneyip sevdiklerim ama sonuçta damak tadı bu herkesin zevki farklıdır .

• Merhaba
    Efkar ve heisen likitleri yüksek vg barındırır.Tatları güzeldir.Coilinizi çabuk kirletecektir.Bunu neden yazdım yarın aldığınızda elimde coil kalmadı o sepeten yine sigaraya dönmeyin.Diğer bir hususta elinizde gali hazırda 100ml lik Nbase ve Vg bulunsun.beğenmediğiniz aromalı likitleri seyretmede kullanırsınız.
    NikolaTESLA
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .