Lg Hg2 Elektronik Sigara Pili

Güya orijinal diye aldığım - bilmiyorum çamur da atmak istemiyorum - ve çok övülen Lg Hg2 pilim elime ulaştı ama pilin üstünde şöyle bir not var:
CAUTION
*Use for battery pack maker(s)/system integrator(s) only.
*Online e-commerce sales, sales to individual consumer, or sales for e-cigarette use are strictly prohibited.
Özetle en sonda "e-sigara için kullanılmamalıdır." diye son derece kafa karıştıran bir ibare var.
Nedir bu işin mucib sebebi? Bilen var mı?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Bunlar yeni hg2 ler elektronik sigarada kullanabilirsin 3 ay oldu kullanıyorum 2/3 te, yaklaşık 1 ay öncesine kadar "elektronik sigara patladı" haberleri dolu olduğu için firmada benzeri bir durumda başına iş almamak için bu ibareyi bastırıyor pillerinde, bir nevi satış politikası. Misal patladı diyelim dava vs olduğunda pillerimizde bu ibare vardı herhangi bir suçlama,karalama kabul etmiyoruz diye.

Yazı tamamen üreticinin sorumluluğu üstünden atması başka bir şey değil. Aynı kahve bardaklarında sıcaktır yazması gibi sıkıntı yok.

• LG senin mekanik moda sokup kısa devre yapıp patlatacağın pil için sana tazminat ödemek istemiyor. LG bu pili elektronik sigara için üretmiyor zaten, biz öyle kullanıyoruz. Hukuki süreçlerde sıkıntı yaşamamak için koyulan bir ibare o.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .