2 günde bir coil yakıyorum

Arkadaşlar Merhaba ,
Bu hafta 3 adet coil yaktım.2 aydır Pico kullanıyorum(0.3 ohm 30W sabit).Önceki coilleri 2 hafta kadar kullanıp herhangi bir yanık olmadan tedbir amaçlı değiştiriyordum.Geçen hafta 3mg Nbase (85vg15pg) ile aynı markanın 6mg likitini yarı yarıya karıştırdım.Çünkü 6mg ağır 3mg hafif geliyordu.Sanırım besleme sorunu yaşadım.Özellikle en son ve 2 günde yanan coili kullanırken çok dikkat ettim.Peş peşe pufflamadım yüksek watt hiç kullanmadım ilk kullanımda likiti çok güzel ıslattım ve yarım saatten fazla ato full beklettim vs.Fakat yine tam ortadan yanmış.
Daha önceki gönderilerde dikkatimi çekmişti fakat şimdi aradım bulamadım.Böyle besleme sorunlarının önüne geçmek için coilin likit aldığı yerin üzerine delik açan arkadaş vardı.Bu arkadaş ve bunun gibi tecrübeli olanların yorumlarını bekliyorum.
Son olarak sarıma geç kurtul yorumları için kendinizi yormayın. Serpent Siparişim yolda fakat gelene kadar elimdeki coilleri kullanmak istiyorum.Melo'nun performansından şimdilik memnunum.
Herkese Bol Buharlar.

Etiketlendi:

Yorumlar

• 1.)Aynı sıkıntı bende de olmuştu yanlardaki likit besleme bölümlerini toplu iğneyle deldiğimde cihaz üstünde gelen coiller gibi değildi dört tarafıda kapalıydı o besleme kanallarını kaldırdım ve problem çözüldü şu andaki coili 3 hafta falan oldu takalı herhangi bir problem yaşamadım cihazım pico.

2.)Ayrıca hazır coil kullanıyorsunuz kullandıgınız likitin yoğunluğu ilede alakalı oluyor bu durum. sizin kullanmanız gereken daha akışkan bir likit.
    Yada performansa dayalı yüksek vatta hızlı çek,m yapıp yoğun likit kullanmanız gerek 40 w de yoğun likit vg pg dedikleri durumda yanı sizin alacağınız likit kıvamı daha akışkan olursa pamuğun emme oranı daha iyi olur.

• Orijinalde olsa yanabiliyor , burada en önemli faktör pamuğun likiti heryerinden tam emmesi gerektiği.

• Nisan 2017 düzenlendi

Coil düşmanıdır yüksek vg kullanmak ve ardı ardına çekim yaptığında bunun olması kaçınılmazdır vg oranından vazgeçemem diyorsan coilin kendi içine likiti emmesi için izin vermelisin ardı ardına çekim yapma.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .