En çok tat veren atomizer

kategorisi Atomizerler

Bir türlü aradığım ve lezzeti bulamadım ve en iyi tat performansı veren atomizer önerileriniz nedir aşırı buhar değil, aşırı tat istiyorum teşekkür ederim.

Yorumlar

• Hocam aliexpress ten 10 dolara bir tane Kennedy RDA al aroma'yı da buharı da fazlasıyla alırsın. Likit olayı çok ayrı dünya şimdi oraya hiç girmiyorum.

• Sigara içimi bir rta almalısın. Expromizer olabilir ya da yeni yerli üretim spica rta çıkıyor onu da deneyebilirsin.

• Hocam atomizer ve likit konusu cidden çok kişisel. Mesela ben evyap yapıyorum bir likitim var tütün karışımlı bir atomizerimde çok keyif alırken diğer atomizerlerimde bu kadar keyif alamıyorum. fakat başka likitimde de bu atomizerimde keyif alamıyorken diğerlerinden biri ile keyif alabiliyorum. İnanın derine indikçe atomizerden atomizere likitte kullanılan aromanın markasının bile çok farklı tatlar verdiğini söylemek mümkün.

Ama genel olarak kabul görmüş yasa mahiyetinde atomizerler var.

bol buhar ve aroma istiyorsan kennedy rda, bir tık altı goon rda
    mtl istiyorsan gus phenomenon gibi.

• Ben avocado 24 rdta kullanıyorum. Çok memnunum. Pamuklamayı kısa yaptın mı hem likit tasarrufu hem de güçlü beslemeden dolayı aroma performansı yakalıyorsun.

Buharmanya ekibinden biri Wismec Theorem 'in hastası aroma konusunda ama ben denemedim.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .