Elektronik sigara kilo aldırır mı?

Herkese iyi akşamlar amacım trollemek değil kafamda uzun zamandır olan bir soruyu netleştirmek kafamdaki soru ELEKTRONİK SİGARA KİLO ALDIRIRMI çoğu kişiye garip ve saçma gelebilir fakat gerçekten merak ettiğim bir konu bilen birileri cevaplarsa çok memnun olurum Buharınız bol olsun.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Ekim ayında e-sigara içmeye başladım. günde 2 paket sigara içiyordum ve bıraktıktan sonra iştahımda artış başladı, koku ve tat alma duyum daha fazla geliştiği ve gayet iştahlı biri olduğum için ciddi şekilde kilo aldım. Ancak aldığım kilonun elektronik sigara ile ilgisi yok, ateşliyi normal şekilde bıraksam da ben bu kiloyu alırdım.
    Şimdi sırada bu kiloları vermek var. ( yaklaşık 15 kilo kadar aldım bu arada )

• Sigarayı bıraktım 3.5 ayda 6-7 kilo aldım ama zaten almak istiyordum ideal kiloma ulaştım sigarayı bırakıp yeme içme aliskanliginiz degismese bile bir miktar kilo alırsınız cunku artık sigaranın kötü etkileri yok vucudunuzda metabolizma normale dönüyor ve tabiri caizse yedikleriniz artık yaramaya başlıyor.

• Bence aldırıyor, ben bir haftadır e-sigara kullanıyorum almaya başladım.
    Sigarayı normal bırakanlarda kilo alıyor.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .