wismec rx2/3 modu nasıl ?

kategorisi Modlar

wismec rx2/3 kullanan var mı? nasıl bilirsiniz?

Yorumlar

• wismec rx2/3 güçlü ve ileri seviye bir mod. iki farklı kapakla geliyor, biri çift pil ile kullanım, diğer üç pil ile kullanım olanağı sağlıyor. çift pil ile maksimum 150w, üç pil ile 250w güce sahip. şık bir cihaz. iki pil ile ergonomik ve sürekli kullanımda dahi tüm günü devirebilirsiniz.

• Merhaba Bu mod için rica etsem bana hangi ekipmanları önerirsiniz gün boyu dışarıdayım bol aroma tadı alıp bolda buhar çıkartmak istiyorum neleri bana tavsiye edersiniz Teşekkür ederim
  • Tfv8 oldukca guzel bir ato zira kutusundan RBA da cikiyor. Buhar performansi cok iyi aroma fena degil daha iyileri kullandim ama kabul edilir duzeyde, memnun kalirsiniz diye dusunuyurum.

• yüksek buhar için vg ağırlıklı likit kullanın örn 70 vg 30 pg gibi

• Mayıs 2017 düzenlendi

Benim tecrübem 2 adet rx2/3 ile oldu. İkisinde de atomizer short hatası aldım. Diğerinde ise cihazın ekranı tamamen gitti (stealth mode ile hiçbir ilgisi yok). Çözümü ekranın yenisiyle değiştirilmesi gerektiğini öğrendim. Bir çok kronik problemi olan bir cihazdır. Başka bir cihaz tercih etmeni tavsiye ederim.

• Hem atomizer hem de mod olarak tavsiye edilebilecek markalar nelerdir?

• Haziran 2017 düzenlendi

mod 2/3 wismec atomizer ise tsunami ben bu ikisin den oldukça memnun kaldım atomizer ek olarak ammit dual veya ammit single da akıtma sızdırma pek olmasın istiyorsanız obs engine kullanın atomizer olarak.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .