Premium likit tavsiyesi

Mart 2017 düzenlendi kategorisi Likitler

Arkadaşlar likit dendiğinde iki şekilde incelemek lazım.
1) premium likit
2) ev yapımı likit
Evyapımı likiti bu noktada önermiyorum. bilmeyen adam da eline yüzüne bulaştırır. ayrıca demlenme süresi vs gibi şeylerden ötürü bıktırabilir.

Ben size çok ama çok beğendiğim one hit wonders adlı şirketin likitlerini önereceğim. california menşeili bu likitler benim şu ana kadar tattıklarım arasında en iyisi. hakikaten premium.

muffin man:
180ml'lik bu likitlerin fiyatlarını lütfen bir seferlik gözardı edin. çünkü pişman olmayacaksınız. muffin man mesela, alttan alttan gelen bir elma tadı, tarçınlı kek ve kremamsı bir tat. bunu anlatamam. yani 180ml'lik likiti nasıl içtim, içerken neler hissettim.. bitmesin diye dua ettiğim bir likitti. şapur şupur likit mi içilir? içtim. bu arada bu likitlerin fiyatları üreticisinin sitesinde 59.99 dolar.

milkman:
çilekli süt. ama nasıl süt.. böyle taptaze çilek tadı, sanki bugün sağılmış süt.. ağızda bıraktığı kremalı tat.. muazzam gerçekten. anlattıkça canım çekiyor.

myman:
şu tat var diyemediğim ender likitlerden. nefes alırken ayrı verirken başka tatlar. her biri de çok güzel. sanki çocukluktan kalma anılar gibi. kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yorumlar

• Herkese merhabalar, kaliteli likit konusunda bugün öğrendiğim bir kaç bilgiyi paylaşmak istedim. 20 gün önce elektronik sigaraya başladım ve o günden beri sigara içmiyorum. Fakat likitler konusunda kafam çok karışıktı çünkü herkes evyap ürünleri öneriyordu. Fakat ben premium likitleri kullanmanın daha sağlıklı olduğu düşündüm, ilk aldığım dandik, idarelik likitten sonra OHW ile devam etmeye başladım. Cumartesi günü İngiltereden arkadaşım geldi, bana hediye olarak Suicide Bunny ve Element marka likitlerden getirdi. Element marka likitin içinden bir prospektüs çıktı. Aynı ilaçların içinde çıktığı gibi fotoğrafı aşağıda. Likitlerin yan etkilerini şu şekilde sıralamışlar ; baygın hissetme, baş dönmesi ve kusma, karın bölgesinde huzursuzluk, baş ağrısı ile beraber baş dönmesi, nefes darlığı, öksürme, boğaz ve genizde tahriş, göğüste çarpıntı, uyku bozukluğu ve kan basıncıda ki anormal değişiklikler. Eğer bu yan etkileri yaşıyorsanız derhal tüketmeyi bırakın diye de belirtmişler. Arka sayfasındaki kimler kullanmamalı kısmını daha sonra yazayım ki, yazı çok uzamasın. Bu bilgiler ışığında, adam akıllı test edilmiş, laboratuvar ortamında üretilmiş likitleri kullanmanızda fayda var gibi geliyor.

• dinner lady lemon tart ve one hit wonder muffiman gerisi yalan

• Tr de likit bulmak sıkıntılı bir durum. Bir yığın para ödediğiniz ve orjinal sandığınız bir çok merdiven altı ürün ortalıkta dolaşmakta steril olarak kimya firmalarından ve aroma üretimi yapan şirketlerden ürün temin edip kişinin kendinin hazırladığı likit, piyasada ki ürünlere göre daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Kimse ilk üretiminde master derece beklemesin çoğumuz kimyayı ders olarak görmekten başka ileriye götürmedik deneyerek araştırarak ve izleyerek zamanla iyi ürünler ortaya çıkacaktır. Eğer ki şahsi olarak ya da birinci dereceden yakınız ile yurtdışı ürünlerini temin edemiyorsanız orjinal diye satan üç kağıtçılardan uzak durun, paranıza yazık. Yine de tercih kişiye aittir.

Ergi
  • Tüm büyük markaların çakmaları üretiliyor. Orjinal gibi yüksek fiyata satılıyor.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .