Elektronik sigara ve vücut geliştirme

Aranızda e-sigara kullanıp herhangi bir spor dalı ile ilgilenen var mı? bu arkadaşlar dumanlı sigara kullandıkları eski döneme göre kendilerini nasıl hissediyorlar? tıkanma, yorulma,fiziksel performans gibi durumlar nasıl pozitif yada negatif bir değişme var mı? teşekkürler.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Ben çok rahatladım. Sporumu yaparken daha çabuk tıkanıyordum. 1.5 ay oldu sigarayı bırakıp esigaraya geçeli.

• Mart 2017 düzenlendi

Uykunu rahat alırsın nefesin açılır tabi sporada etkisi olur kolay kolay tıkanma yaşamazsın.

• Mart 2017 düzenlendi

Yarı prof boks ve mma yapıyorum. 3. Haftada farkı hissettim ciğer kapasitesi ve düzeni açısından. Fiziksel performans ve yorulma gibi kavramlar temelde kondisyonla alakalı olmak üzere oksijen dengeniz artacağından düzelmeye başlayacaktır. Tıkanma zaten tamamen ciğer ve nefes yollarıyla alakalı olduğundan farkı direk hissedersiniz. Yüksek bpm değerlerinde kondisyon çalışması yaparak ateşli sigaranın ciğerlere bıraktığı etkinin düşme süresini kısaltabilirsin. Conor mcgregor ın bir kaç maç çıkışında tahminimce sakinleşmek amacıyla ecig kullandığı görüntüler internette dolanıyordu bir ara.

• Arkadaşım 10 yıldır halı saha maçı yapıyor, yeri geliyor günde iki kere yapıyor, kendisi koşu performansının çok değiştiğini söylüyor, kolay kolay tıkanmadığını söylüyor.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .