Tuana Kimya güvenilir mi?

kategorisi Evde Yap

Tuana Kimya'dan alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi? Aromalari nasıl?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Güvenilir olmaya güvenilirdir. Ancak aroma konusunda beğenenlerde var, beğenmenyenler de var. Bi alıp denemeniz lazım.

• Fiyatları ucuz fakat kalitesi diğer aromalar kadar iyi değil.
    Aromalar diğer aromalar kadar yoğun ve konsantre değil bu yüzden fiyatı ucuz.
    Buradan alırsanız aromayı toplamda %10 koyuyorsanız %12 koyun.

• Ben aldım demledim 6 gün oldu, denedim fakat daha oturmamış tadı. Tavsiyelere göre demleme süresi uzun oluyormuş, çalkala iç yapamıyorsunuz. Demleme süresi bitince tekrar yazarım buraya, bakalım nasıl olacak.

(Kavunda 0.5 yazıyordu 0.7 gibi kullandım. My man de 1-3 arası diyor %4 kullandım yüzden bende 4 kullandım. Mrsmallow da % 3 cotwot reserve %2 kullandım)
    Önerilen tarifin bir tık üzerinde kullandım.

• Ben konyalıyım. Tuana kimya ya şahsen gidip aromasından aldım. Hatta çilek limon bahreyn elma ve tütün. sahibi ile tanışma fırsatım oldu genç bir arkadaş, analiz raporunu sordum yok dedi suda çözülür ben kefilim diyor.

Bana inandırıcı gelmedi fakat denedim aromalar rezalet. 10 tlye 2 şişe alacağıma 20 tl ye 1 şişe orginal aroma alırım içim rahat olur dedim. Ben 3 yıldır hemen hemen kendi likitimi yapıyorum ve gayet memnunum. bence ucuz diye değil de içeriğine ve sağlık durumuna bakın aklınız mantığınız ve belgeleri sağlamsa tabi alın ben bile alırım.

• Müşteri memnunuyeti açısından 10 numara bi firma siparişi verdikten 10 dakika sonra kargolama yaptılar sürat kargo ile yaklaşık 14 saat sonra elimde oldu bu yönden çok iyiler.
    7 tane aroma aldım (CHEESECAKE ELİKİT, FUJI ELMA, MİSKET LİMON-LIME, SWEET CREAM, YUMMY ELİKİT, CILEK ve STRAWBERRY RIPE) karışım yapalı 3 gün oldu daha hiç denemedim demlensin bakalım içimi nasıl tekrar yorum yaparım

• Tuana kimya ile ilğili, pek iyi şeyler duymadım, geneli kötü diyor ben alışveriş yapmadım, ama çoğunluk beğenmiyor.

• Nisan 2017 düzenlendi

Tuananin e likit serisinden tek aromalarda sikinti cekmezsiniz. karpuzu iyidir. yada elmasi. tad belli zaten. ama klon aromalar pek degil. unikornu ilk defa tuanadan alip kullanacaksaniz alin. ama unicornu bilen unicorn beklentisiyle tuana almasin. aromalari profesyonellik ister. cok ugras ister. tutturmak icin caba lazim. oranlar cok dusuktur. elinizin ayari kacarsa bogaz yakar. gida serisinde olan yag elikit serisinde yoktur. yani tuana gida aromasi satar nornalde ama gida aromasini e likit diye iteklemez. yag vs olmaz. e likite uygundur. gerisi sizin becerinize kalmis.

bu arada sahibi malatyali sabri isminde birisidir. buharcilari sever ilgilidir. direk arayin kafaniza takilani sorun.

• TUANA KİMYA ismini gören bişey sanır , aromaların katılımları çok az görünüyor ama hiç bişeye benzemiyor aromalar , likit yapacaz reçel degil arkadaşlar, sorularınız hemen cevaplanır deniyor ama alakası yok 1 hafta oldu 3 tane soru sordum ilgilenen yok , yani kısacası bu7 sattıkları likit aroması degil belki reçel ve masrmelatta kullanılır:))))

• Temmuz 2017 düzenlendi

Aromalarını alıp deneme fırsatı buldum.

Suda çözünüp çözünmediklerini test ettim. Milkman aroması suda çözünmedi. Satın aldığım diğer 9 aroma suda çözündü.

Milkman aroması almayın yani,direk çöpe attım.

Aromalarda bir hile var ama kimyacı olmadığım için bilmiyorum. Şöyle ki bazı aromalar çok yoğun örneğin aldığım aromada %1 %3 koyun diyordu. Hadi la %3 ile likit mi olur diyip attım %7-8 aromayı 100ml nbasenin içine.
    İçilmez zehir gibi bir şey oldu. Bu kadar yoğun aroma nasıl olabilir? aromanın içine bir madde atıp sanal bir yoğunluk yarattıklarını düşünüyorum. Dedikleri gibi %2 civarı kullanınca ise aroma ilerleyen zamanlarda uçup gidiyor.

Pek çok aromada % kaç kullanılacağı bilgisi yazmıyor, adamlara mail atmama rağmen dönüş yapıp bilgilendirmediler.
    bazı aromalarda %10 atılması gerekirken bazı keskin aromalarda %1-2 kullanılması gerekiyor.

Ha birde adamların %3 kullanın dediği aromalar premium tarif aromalar yani castle long gibi içerisinde 5-6 ayrı aromadan oluşuyor. Nasıl olurda bu kadar ayrı aroma bu kadar yoğun bir şekilde sıkıştırılabilir.

Madem bu kadar yoğun oluyor neden tfa aromaları aynı tariflerde %10-15 arası konulması gerektiğini yazıyor.

Diğer kullanıcıların yaptığı aroma yorumları için şu konuya bakabilirsiniz:

http://buhardestek.com/discussion/582/aromedrops-aroma-yorumlari#latest

• TUANA kimya aromalar rezalet , cast long klon aroma aldım yaptım , bu likitin cast long ile uzaktan yakından alakası yok , bildiginiz ispirto oldu 500 ml nbase çöpe gitti haram olsun aldıkları paralar

misan
  • Temmuz 2017 düzenlendi

@KATLAN dedi:
    TUANA kimya aromalar rezalet , cast long klon aroma aldım yaptım , bu likitin cast long ile uzaktan yakından alakası yok , bildiginiz ispirto oldu 500 ml nbase çöpe gitti haram olsun aldıkları paralar

% kaç kullandınız ve ne kadar süre demlediniz?

• Temmuz 2017 düzenlendi

@KATLAN dedi:
    TUANA kimya aromalar rezalet , cast long klon aroma aldım yaptım , bu likitin cast long ile uzaktan yakından alakası yok , bildiginiz ispirto oldu 500 ml nbase çöpe gitti haram olsun aldıkları paralar

Bende tuana kimya sitesindeki yorumlara aldanıp aroma aldım, pişman oldum.
    Castle long %3 civarı kullandım. Sadece şeker tadı geliyor. 300 ml nbase çöp olmak üzere.
    Tadı oturur diye ümit ediyordum. böyle mi kalacak tadı ?
    1 gün boyunca castle long içtim dilim şekerden uyuştu diğer likitlerinde tadını alamıyorum şimdi.

• ucuza mal edecem diye sakın olaki ucuz aroma almayın capella,TFA, twisted , gibi orjinal aroma kullanın . tuana kimyadaki verilen oranlarada sakın güvenmeyin, aromaları güvenilir taklit mal satmayan sitelerden veya facebook tan alın hem orjinal hem daha ucuz. haaaa unutmadan cast long içmeden de ölmeyin:)))

NikolaTESLA
  • kaça kaç kullandın diye sormuş bi arkadaş ; tuana kimya denen sözde kimyager kişilerin söyledigi oranın iki mislini kullandım yani %3 DEDİLER % 8 KULLANDIM AMA cast long ile alakası yok çünkü ben tüm likitleri içtim ama cast long tiryakisiyim :))

• demlenme süresi için 14 gün yazıyorlar ama ben 21 gün demeledim ve bekledim sonuç fiyasko

• KK

Ben castle long demledim %2 ile. 10 gün oldu fena değil.
    Fakat orjinalini içmediğim için bilmiyorum. ottoman nut'u çok övüyorlar birde onu deneyeceğim.
    Unicorn ve gambit almayın 5 para etmez.

@KATLAN sevdiğiniz aroması var mı peki? yoksa hepsi mi kötü sizce.

• Tuana kimya kesinlikle geri dönüşlere cevap vermiyor.
    Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim.

Aromalar bomba gibi. Bomba gibi derken elinizde patlayacak cinsten.

Kimi iyi kimi kötü. Kiminin kullanım oranı %3 iken kimi aromanın %15-20.

Bilip bilmeden kafanıza göre oran koyduğunuzda ya hiç aromasız bir likitle karşılaşıyorsunuz yada aromadan içilmeyecek likitlerle.

Sitede yazan kullanım oranlarının hepsi hatalı.

500 lira zarar ettim bu tuana kimya yüzünden.

Bu arada aromalar partiden partiye değişyor.

ilk siparişte iyi aromlar geldi, daha sonra tekrar sipariş ettim aynı % oranında kullanmama rağmen likitlerde tat tuz yok.
    Düz nbase gibi oldu.

Tuana kimya pişmanlıktır.

• @Buhariye dedi:
    Aromalarını alıp deneme fırsatı buldum.

Suda çözünüp çözünmediklerini test ettim. Milkman aroması suda çözünmedi. Satın aldığım diğer 9 aroma suda çözündü.

Milkman aroması almayın yani,direk çöpe attım.

Aromalarda bir hile var ama kimyacı olmadığım için bilmiyorum. Şöyle ki bazı aromalar çok yoğun örneğin aldığım aromada %1 %3 koyun diyordu. Hadi la %3 ile likit mi olur diyip attım %7-8 aromayı 100ml nbasenin içine.
    İçilmez zehir gibi bir şey oldu. Bu kadar yoğun aroma nasıl olabilir? aromanın içine bir madde atıp sanal bir yoğunluk yarattıklarını düşünüyorum. Dedikleri gibi %2 civarı kullanınca ise aroma ilerleyen zamanlarda uçup gidiyor.

Pek çok aromada % kaç kullanılacağı bilgisi yazmıyor, adamlara mail atmama rağmen dönüş yapıp bilgilendirmediler.
    bazı aromalarda %10 atılması gerekirken bazı keskin aromalarda %1-2 kullanılması gerekiyor.

Ha birde adamların %3 kullanın dediği aromalar premium tarif aromalar yani castle long gibi içerisinde 5-6 ayrı aromadan oluşuyor. Nasıl olurda bu kadar ayrı aroma bu kadar yoğun bir şekilde sıkıştırılabilir.

Madem bu kadar yoğun oluyor neden tfa aromaları aynı tariflerde %10-15 arası konulması gerektiğini yazıyor.

Diğer kullanıcıların yaptığı aroma yorumları için şu konuya bakabilirsiniz:

http://buhardestek.com/discussion/582/aromedrops-aroma-yorumlari#latest

ben bir kimyacı olarak açıklıyayım, aslında aromanın normali yani ''konsantre'' aroma bu, diğer aroma şirketleri (capella,tpa vs.) seyrek koyuyorlar aromayı. böylelikle sende aromadan çok koyman gerekiyor düzgün bir likit yapmak için.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .