elektronik sigara göğüs ağrısı

Merhaba abilerim kardeşlerim ben iki aydır sigarayı bırakıp esigaraya başladım fakat yaklaşık on gundur göğsumde ağrı başladı bildiğiniz gögus kemiklerime dokunduğum zaman ağırıyor. geçen iki gün azaltım iyi oldu ama dayanamayıp tekrar attırınca yine ağrılar başladı bunun sebebi ne olabilir yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim not hazır likit kullanıyorum.

Yorumlar

• PG alerjisi olanlarda yan etkilerden biri mide ağrısı ve bulantısıdır. Mide kalp in hemen altında olduğu için göğüs ağrısı gibi hissedilir. Internette çok açık bilgiler bulabilirsiniz. Tavsiyem min PG likit kullanın.

Evyap likitler genelde bu tip sorunlar yaşanıyor, likit değiştirmeyi deneyin.

• Ya nikotinin sucu ola bilir kac mg nikotin likit aldin cnm benim, bak ben sigara icen birisi olarak soyle anlatiyim. Ben sigara icerken gögus agrilarim da oluyordu sigara tam 12 yildir iciyorum. Simdi brakdim e sigaraya basladim agrilar bende de basladi 6 mg nikotin likiten sora vg pg 50/50 ama simdi azaldi 6 gun icinde soylediyim gibi ben sigara icerken bile bazen oyle agri yapiyordu buyuzden nikotinle ilgili ola bilir ben e sigara alinca 1.5 nikotinle baslamişdim sorun yokdu sanki ama daha sora gidif de baska yerden likit aldim 6 mg nikotin ondam sora basladi bende . Bide likit bogazi yakiyordu ve nikotin kokuyordu likit 60 ml bu arada agizda nikotin kokusu yapardi bende nikotin sorun , simdi 0 nikotinle yada yine 1.5 nikotine basliycam agrilar yine olursa soylerim. Dediyim gibi sigara icen insanin bile agriyor tabi benim agriyordu sigara da bile ama uzun sure degil ve cok aşiri agri da degildi dayana biliyordum sonucta oyle cok da degil yani
  • Aralık 2017 düzenlendi
    Ve bu arada ilk başliadiyim likit 70%vg pg 30% nikotin 1.5 ve sorun da yokdu agri falan yokdu hatirliyom, hata yalnişlikla 120watt içiyordum hersey cok iyiydi tat falan ama coil 4 gune yandi:. sora vg 50 pg 50 , nikotin 6 mg gecdim sora basladi agri 50 watt likit yakiyordu bogazi zor iciyorum belki de likit kotu ev yapimi almişdim sonucta

Belkide 120 watt içdim diye sora dan geldi agri oda ola bilir ya nikotim yada yuksek wat bu sorunu cozcem inshallah

Yada vg pg bunlari cozmek icin once nikotini 0 dusurcem yada 1.5 . Vg 70 pg 30 yapcam . Yine 70 watt 80 watt icecem bogaza vursun diye yine olmasa PG 0 VG 100 yapcam deniyelim sonuclari yazarim
  • 80/20 veya 90/10 nbase kullanın
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .