İ just s patlar mı?

Mart 2017 düzenlendi kategorisi Soru Sor ✓ ✓

Herkese hayırlı akşamlar.
200tl bütçem var e sigara almayı düşünüyorum. Kafamda Ijust S var ama kalem şeklinde olanların patlama konusunda mimlendiğini okudum forumlarda. Ijust S de patlama olayı var mıdır? Yada o bütçeye daha sağlam bi e sigara varmıdır? (Bütçem 200tl üstündeki sigaraları öner meyiniz)

Etiketlendi:

Yorumlar

• Orijinal Just s patlamaz, pili özel korumalıdır.
    Ayrıca en iyi buhar performansını da alabileceğin cihazdır. Bütçen uygun olsa da mantıklı cihazdır just s. Sen al bir tane orjinal just keyfine bak.

• Arkadaşım ı just s mekanik bir cihazdır ı just s, in kontrol menüsü bulunmamaktadır bu yüzden cihazın üzerinde her hangi, bir ayarlama yapılamaz fakat bu sizi korkutmasın ı just s cift devre korumasına sahip bir buhar cihazıdır cihaz şarj da iken batarya dolduğunda enerji alımını keser şarj a bağlı olsa bile patlama yanma gibi bir durum söz konusu olamaz patlamalar, genellikle harici pil ile çalışan cihazlarda, gerçekleşir haa bu şu demek değil mekanik olmayan mod patlar hayır bu tamamen, kullanılan pil ile alakalıdır markası belli olmayan pilleri kullanmayın made ın (P.R.C) yani kalitesiz piller genelde patlar ve her hangi bir neden'den ötürü pilin plastik dış koruması soyulmuş veya hasar almış pilleri kullanmayın kısa devre ve ardından patlama gerçekleşebilir, patlamadan kastımız burada parça tesirli bir patlama değil hepimiz biliyoruz, oynadığımız kız kaçıran adı verilen torpilleri sadece kıvılcım atar hepsi bu orijinal pil kullanın korkmadan ortalığı buhara verin TEKRAR SÖYLÜYORUM I JUST S PATLAMAZ.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .