Likit sabun gibi kokuyor.

kategorisi Likitler

Arkadaslar kendi yaptigim likit kisa surede tuhaf bir koku aliyor. Sabun kokusu gibi bir koku. %100 vg olmasina ragmen su gibi akiskan hale geliyor. Bunun sebebi nedir. Cok moralim bozuluyor. Elimde 6 cesit aromayla kalakaldim. 250 ml nbase heba oldu. Bunun sebebini bilen varsa acil yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

Yorumlar

• 100 vg likit asla su gibi akışkan olmaz. Baldan daha koyu kıvamlı olur. Zaten 100 Vg ye evdeki şartlarda aromayı tuturamazsın. Profesyonel makineler gerekir. Bence 100 pg almış olmalısın. Ancak o su gibi akışkan olur. Eğer evde evyap yapacaksan ve profesyonel bir cihazın yoksa başka bir tedarikçiden 70/30 nbase al ve meyveli aroma ise %11 kahve çukulata kurabiye gibi ağırlığı olan aromalarsa %8 civarı koy karıştır ve demle. Aksi evyapta mümkün değil. Sürekli çöp yapar likit dökersin.

Yavuz
  • Selamlar,
    Evdeki cihazlarımla yaklaşık 3 aydır likit üretiyorum. Düne kadar hiçbir problem yaşamadan likit ürettim ve atolarımda kullandım. Ancak dün bende de sabun gibi bir tat oluştu. Atomun tüm parçalarını sildim, coilleri temizledim ve pamuklarını değiştirerek başka bir likit koydum. Maalesef sabun tadı geçmedi. Ben de sebebini merak ediyorum ve çözüm arıyorum. Teşekkürler
  • vg bozulmuş olma ihtimali var sadece vg koyup aromasız bi tadın garip bi tat varmı ?
    Ayrıca bunu denemeden önce atomizerizi sirke de biraz bekletin 15/20 dk durulayın kullanınnull
  • Yazdıklarınıdan vg sorunlu gibi gözüküyor ayrıca belirteyim bu kadar akışkan olmaması lazım
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .