İ just s sızdırma yapıyor mu?

İ just s sızdırma yapıyor mu?

Etiketlendi:

Yorumlar

• Just S in sorunu sızdırmak değil kronik bir sorun. Atomizer içerken ısınma yaptığı için likit normal yoğunluk seviyesinden daha ince bir hal alıyor ve coilin altından hava kanalına sızma yapıyor.

• Mart 2017 düzenlendi

Size bu konuda tavsiyem, cihazı kullanırken 2 veya 3 puf yapın. Yanma odasındaki ısınma Buhariye'nin de dediği gibi, ısının etkisi ile daha akışkan bir hal alıyor ve tankı çok fazla doldurmayın. Dolu tank ile sızdırma şansı daha yüksek ı just s in kullanım klavuzun'da yazdığı gibi, 20 saniye de bir puf yapmak sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Neden 20 saniyede bir puf? Burada ki mantık şudur coil içinde belli bir likit var pamuğa hapis olmuş, siz 2 3 puf aldığınız'da coil deki likit %60 %70 arasında buharlaşır. 20 saniye beklememiz veya 30 saniye beklememiz bize hiç bir şey kaybettirmeyecek, aksine tank'dan coil e likit taşınması için gerekli zamanı vermiş olacağız. Yok kardeşim ben beklemem buharlarım coil ıslanması için zaman vermem derseniz yeni bir coil takmanız fazla uzun sürmeyecektir.Cihaz haftada bir söküp temizlemenizde büyük fayda görüyorum. Isınma esnasında dışarı çıkamayan buhar cihaz içerisinde, su haline gelir ve temizlenmemesi durumunda paslanma riski yaratabilir tabi cihaz paslanmaz çelik ama %100 paslanmaz çelik olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden konu dışı olsa bile, siz cihaz temizliğini aksatmayın bu size 4 yada 5 dakika kaybettirir. Ama cihazın ömrünü hatırı sayılır bir süre uzatır bol buharlar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .