Meyveli likitler boğaz yakar mı?

Meyveli likitler boğazı mı yakıyor çözüm yok mudur?
Bol buharlı geceler.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Bol pg ve yüksek nikotin boğaz yakar. 100VG kullanma imkanı varsa daha sağlıklı olduğuna inanıyor yabancılar.
    Sürekli meyveli içiyorsanız değiştirin farklı tatlara bakın. Sonra tekrar döndüğünüzde aynı olmuyor. Benim düşüncemi değiştiren TheBestLikit olmuştu ısrarla denemenizi tavsiye ederim. Tabi kaç mg içtiğinizde önemli bu arada.

• nikotin oranını düşürmenizi tavsiye ederim ayrıca meyveli likitlerin kendiniz yapıyorsanız. 15 ile 20 gün arasında demlenme süreleri vardır bu zaman meyve aromalı likitler için bizzat tarafımdan denenmiş ve tecrübe edilmiştir zamanından önce buharlarsanız, likitiniz den istediğiniz performansı almamanız kaçınılmazdır. Tabi bu husus'da likit içerisinde kullanılan propilen, glikol (PG, ve bitkisel gliserin (VG), nin de büyük bir rölü vardır, %70 ile %75 VG li likitler kullanırsanız çok buhar, ve daha tatlı bir içim sağlar aroma ve tatlandırıcılar, da PG olduğundan ben, çok aroma tadı almak istiyorum o zaman çok aroma ilave edeyim düşüncesi kesinlikle işe yaramıyor ve buda boğaz'da kuruluk ve tiksinti yaratması aşikar'dır az aroma çok lezzetli buhar felsefe budur bol buharlar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .