Elektronik sigara gerçekten zararsız mı?

Elektronik sigarayla ilgili kendi çapımda bir şeyler okuyorum ama, galiba taraflı davranıyorum (çok zararlı olmadığına inanma eğilimindeyim) bu konuda farklı, çarpıcı düşünceleri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Ben daha az zararlı olduğunu düşünüyorum. Tabii tamamen zararsız diyemeceğim. Likit önemli merdiven altı ürünleri kullanmanı tavsiye etmem. Ben ISO 9001 standartlı ve orginalliği web'den kontrol edilebilen bir marka kullanıyorum. Sııcaklık ayarlı kaliteli bir cihaz da önemli. Duman çıkartan kimyasal bildiğimi efektlerde kullanılan. P. Glikol

Bazıları hava olsun diye PG oranı yüksek likitleri yüksek sıcaklıklarda içiyor. Sıcaklık arttıkça tehlikeli olabilir.
    Açıkcası 5 aydır kullanıyorum ve rahatsızlık hissetmiyorum.
    Kişisel görüşüm sigaradan daha az zararlı olduğu yönünde.

• 4 yıl oldu herhangi bir zararını görmedim.sigarayı bırakın e sigara için kardeşim içecekseniz.zaten 6 aydan sonra ateşliyle işiniz olmz.E sigarayı keyfi takılmaya başlarsınız.
  • 3 yıl oldu başlayalı ingiltere de yapılan araştırmaya göre yüzde 95 oran ile sigaraya göre daha az zararlı ben çok memnumum bir şikayetim yok ve bütün dostlarıma tavsiye ediyorum sigarayı bıraktıktan sonra kilo da aldım yediğim içtiğimden tat alıyorum.
    Manlnwhite
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .