Yaga.BestContent.AllTime

 • PG - VG oranı nasıl olmalı

  Hem PG hem VG tamamen doğal ürünlerdir ancak bunların ısıl işlem sonrası uğradığı değişim ile birlikte açığa çıkan maddeler zararlıdır aslında. Bununla ilgili yaklaşık 50 güncel makale karıştırdıktan sonra bunu söylüyorum. Mesela bu maddelerden bazıları "formaldehit, akrolein, nitrözaminler,kadmiyum...vs" dir. Bunlara dair çok fazla halen bilgi yok .Ama ŞİMDİLİK tıp dünyası "şimdilik bunları biliyoruz veSİGARADAKİ 4 BİN CİVARI BUGÜNE DEK TESPİT EDİLMİŞ ZARARLI, TOKSİK,MUTAJEN VE KANSEROJEN MADDE ORANINA KARŞILIK ESİGARALARDA MARUZ KALINAN BU MADDELER ÇOK ÇOK AZ ORANDADIR" açıklaması yapmaktadır.Yani Esigaranın zararları konvansiyonel sigaranın zararlarına göre "devede kulak" konumundadır. Şuan halen araştırma aşamasındayım ve bir review çalışması da yapacam inşallah. Eğer isterseniz bu çalışmam tamamlandığında burda da seve seve paylaşabilirim

  VaporKingadminErgiManlnwhite
 • Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

  Merhaba arkadaşlar,
  Bayram ve öncesi alışveriş yapmak isteyenlere
  %20 indirimli, cari hesap açık faturasız + indirim kodumuz: 20
  Ar-ge/hobi bölümünde geçerli kod, bayram sonuna kadar geçerli olup, alt limit yoktur. İstenildiği kadar herkes kullanılabilir. Kdv hariç %6 indirim.
  Tüm Buhar Destek ailesinin Kurban Bayramını kutlar, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dileriz.

  TrakyaBuharBuhariyeErgi
 • Likit boğazımı yakıyor

  buharcı dili dediğimiz vaka bu ne yazık ki bende hoşlanmıyorum ama sadece siz değil herkese olan bir durum bu nane aromalı likitler kullanmak faydalı oluyor keskin nane aromalı bir likit alın böyle durumlarda onu için ben bu şekilde aşıyorum bu sorunu bir nevi RESET atmak gibi düşünün.

  selçuközbay33
 • Tartışalım e sigara kansere sebep mi veriyor

  Size işin kalp tarafını anlatayım. Allah hiç birinize göstermesin 2016 yılının Aüğustos ayında kalp krizi geçirdim, 4 balon yapıldı ve iki damarımda stent var. Bunun tek nedeni sigara arkadaşlar. Anjiyo sırasında narkoz almadım, bilekten bir ince boru ile girdiler, ekranda damarların halini gördüm, iki tanesi solucan gibi kıvrık kıvrık olmuş. Nikotin kalp damarlarını sertleştiriyor, damardan geçen yağ da buraları kaplıyor ve damarı tıkıyor, kan gitmemeye başlıyor. Bu olaya kadar 2 paket camel içiyordum, yaklaşık 21 yıl sigara içtim. Sonra buharla tanıştım, çok profesyonel değilim, vaparesso ve pico cihazlarım var ve hazır coil ve likit kullanıyorum.Tankalarını biliyorsunuz, gunde 2-3 defa dolduruyorum. Daha önce nefes almada sigaradan dolayı ciddi sıkıntılar oluyordu artık yok, ilk yıl düzenli olarak her ay kontrole gitmem gerekiyor, buhar ile birlikte kolestrol düzeyinde ciddi düşüşler oldu( kalp damatlarındaki yağ oranı) vs. Size nacizane tavsiyem sonuçta gene nikotin alıyoruz ama sigara kadar değil, elinizden geldiğince nikotin oranını düşük tutun ve gene sizler daha iyi bilirsiniz, merdiven altı likitlerden uzak durun. Ama lütfen bu paylaşımımı bilgi amacı ile okuyun, kalp ile ilgili bir sıkıntınız olmaması için yaş 40 ı geçtiyse mutlaka doktora gidin, nikotin her bünyede farklı etki yapabiliyor.. Herkese bol buharlı, düşük nikotinli, sağlıklı günler diliyorum.

  Manlnwhite
 • 3,7 voltu geçmek neden tehlikeli

  Teller konusunda da salınımı arttığı söyleniyor likit konusunda da salınımı arttığı söyleniyor ayrıca piller konusunda da tehlike arz ediyor iki pilli olması bi şey değiştirmez diyelim ki iki pilli cihazla 6 volt kullanıyorsun bir pilden 5 diğerinden 1 çekiyor olabilir tehlikeye atmaya değer mi ?