Yaga.BestContent.AllTime

 • PG - VG oranı nasıl olmalı

  Hem PG hem VG tamamen doğal ürünlerdir ancak bunların ısıl işlem sonrası uğradığı değişim ile birlikte açığa çıkan maddeler zararlıdır aslında. Bununla ilgili yaklaşık 50 güncel makale karıştırdıktan sonra bunu söylüyorum. Mesela bu maddelerden bazıları "formaldehit, akrolein, nitrözaminler,kadmiyum...vs" dir. Bunlara dair çok fazla halen bilgi yok .Ama ŞİMDİLİK tıp dünyası "şimdilik bunları biliyoruz veSİGARADAKİ 4 BİN CİVARI BUGÜNE DEK TESPİT EDİLMİŞ ZARARLI, TOKSİK,MUTAJEN VE KANSEROJEN MADDE ORANINA KARŞILIK ESİGARALARDA MARUZ KALINAN BU MADDELER ÇOK ÇOK AZ ORANDADIR" açıklaması yapmaktadır.Yani Esigaranın zararları konvansiyonel sigaranın zararlarına göre "devede kulak" konumundadır. Şuan halen araştırma aşamasındayım ve bir review çalışması da yapacam inşallah. Eğer isterseniz bu çalışmam tamamlandığında burda da seve seve paylaşabilirim

  VaporKingadminErgiManlnwhite
 • Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

  @TrakyaBuhar dedi:
  Alevkimya, Chemnovatic ve merck nicotin arasındaki fark konusunda kısaca bizi bilgilendirir misiniz?

  Merck Nikotini Çinde üretilip gelmektedir. Farma kalite değildi (yeni gelen farklı şişeler farma kaliteymiş). Chemnovatic Polonya üretimi ve %99,9 minimum saflıkta ve ağır metal içermeyen bu işe uygun en kalteli ürünlerdendir.

  NikolaTESLABuhariyeTrakyaBuhar
 • Likit boğazımı yakıyor

  Cihazın adı sanı likitin markası vesaire hiç bir bilgi vermemişsiniz.
  Belki coil yandı, tel değiştirmeniz gerekiyor bilemiyorum. Bilgi verirseniz ona göre yardımcı oluruz.

  NikolaTESLAselçuközbay33
 • ı just s orjinal clon ayrımı nasıl yapılır?

  Clone: daha hafif, ateşleme butonu etrafı tuşa birebir aynı değil daha geniş bir oyuk oluyor, mod un üst kısmında ki işçilik baya kötü oluyor, atomizer kısmında ise driptipin deliği daha büyük, coil takılıyken 510 conektöründe ki parça dışarı doğru 2 milimetre kadar çıkıyor.

  Clon ağırlığı 290 gram, orjinal ı just ise 300 gram. (kutu ile beraber toplam ağırlığı)

  Ayrıca Orjinal Driptip teki lastikler siyah, Sahtelerinde genelde beyaz oluyor drip tip lastikleri.

  Burak09
 • Kredi kartı ile nbase satan site var mı?

  Ben kredi kartınızı hiç bir sitede kullanmanızı tavsiye etmem. İnternet bankacılığı ile havale yada eft yapın. Sonuç itibari ile bu siteler küçük siteler kart bilgilerinin güvenliğini n11, gittigidiyor gibi koruyamazlar. En güzeli bankanın kendi güvenilir panelini kullanarak havale yada eft yapmaktır.
  Tahmini 2-5 lira arasında kullandığınız bankaya göre kesinti yapılabilir.