Yaga.BestContent.Action

 • 2013 Yılından Kalan Likit

  ben olsam sırf meraktan bir kez tadına bakarım sonrada içilsin yada içilmesin çöpe atarım.
  Joyetech likit bu arada merdiven altıdır, fivepawns fln olsa içilebilirdi belki ama joyetech zehirleyebilir. :D

  oncimbom
 • 2013 Yılından Kalan Likit

  Şarap gibi değil durdukça aroması ve niktoin oranı düşer.
  Bence içmeyin pek sağlıklı olmaz ama tadına bir kere bakabilirsiniz.

  oncimbom
 • Ucuz mtl atomizer önerisi

  Coppervape skyline tavsiye ederim
  Ziyaretci
 • Alev Kimya Nbase Güvenilir mi?

  Alevkimya özel mesaja bakar mısınız?

  AlevKimya
 • Tito Marka Likit Aroması

  Nbase ziyan etme tito aromayla
  EfeUzm
 • Tito Marka Likit Aroması

  @Ergi dedi:
  100ml nbaseye + 10 ml aroma koyun karıştırın.

  genelde oran budur, likit demlendikten sonra aroması fazla geldiyse seyreltebilirsiniz.

  tito aromanın bazı çeşitleri çok güzel. Hangi aromalar var elinizde yazarsanız iyi olanları söylerim bazı aromaları çünkü içilecek gibi değil.

  tropikal meyveler ve çilekli chesscake çok güzel mesela. varsa ilk önce bunları demleyin.

  Aroma Listesini iletiyorum..

  Ergi
 • Just s tam dolu şarz nasıl anlaşılır ?

  @ekinegemen dedi:
  Arkadaşlar... Kırmızı ışığın sönmesi, dolduğu anlamına gelmiyor mu?

  evet

  ekinegemen
 • Nbase tavsiyesi

  alev kimyadan memnunum konu başlığına bakabilirsiniz: http://buhardestek.com/discussion/comment/936/#Comment_936

  mBerkayS
 • Elektronik Sigaranın Geleceği

  Kanımca e-sigaranın kullanımı artacak. Ancak önümüzdeki 10-15 yılda normal sigaraya alternatif teşkil edecek seviyeye çıkamayacaktır. Bunun bir kaç sebebi var.

  1- E-sigara belirli bir araştırma, inceleme, anlama, pratik yapma süreci gerektiren ve alışkanlık talep eden bir ürün. Ayrıca teknolojisi henüz gerçekten yeni. E-sigara cihazları tasarım ve kullanım olarak oldukça zahmetli ve kusurlular. Teknolojik olarak henüz yeterince iyileşmemiş sistemler. Şarj, batarya, coil, atomizer, likit, tank vs. Sigarayı al bakkaldan yak geç, bitti. E-sigaralar öyle değil. Bu nedenle kullanımları henüz fazla yaygınlaşamaz.

  2- Cihaz parça likit vs. seçmek zor olduğu gibi ayrıca teminleri zor. İnternet alışverişi halen bir çok kişinin şüpheyle yaklaştığı bir olgu. Görüp dokunup kurcalayıp deneyip almayı tercih eder bizim insan. Ekranda görerek değil. Yani teknolojik olarak kusurlu oldukları kadar kullanımları çok da pratik ve sorunsuz da değil. Bin çeşit gereklilik var. Seç, al, kur, şarj et, doldur, arada temizle, coil değiştir, yok yandı tat gelmedi, likir karıştır, şunun tadı kötüymüş neyi denesek tekrar araştır bak dene, tekrar sipariş bekle vs. Zahmeti çok.

  3- Kullanıcılar aksini iddia etse de e-sigara hakkında yayılan negatif bilgiler çok etkili oluyor. Bana her gün birileri "aman ha, patlıyo" diyip diyip duruyor. Birkaç tanıdığım gerçekten bu korku yüzünden bıraktı.

  4- Bu tıbbi bir ürün evet. Çıkışı bu. Ama mevcut durumun bununla çok da ilgisi yok, bu kabullenilmeli. Sigarayı bununla bırakıp buna bağımlı olunduğunda insanlar "onu bıraktın buna bağlandın, ne değişti?" diyor. Yani "ben bunu sigarayı bırakmak için kullanmıyorum, onun yerine bunu daha keyifli ve zararsız olduğu için kullanıyorum" diyebilmeliyiz. Ya da belki diyoruz da konuya yabancı kitle bunun farkında değil. (Belki de olmamaları daha iyidir) E-sigaranın güzelliği sağlığa zararının olmaması. Günün birinde normal sigarayı geçecekse bunu sağlayan şey sağlığa zararının olmamasıdır. Ama şu an geniş kitleler, e-sigaraya "tütünün yerine geçen şey" olarak bakıyor ve haklılar. Buna itiraz edilmemeli ki e-sigaranın "bırakma aracı" değil "yerine geçen zararsız yeni seçenek" olduğu anlaşılmalı.

  Özetle... E-sigara yayılıyor ama bu belli bir seviyenin üzerine geçemez. Teknolojik olarak çok daha basit, kullanışlı ve zahmetsiz olması, kolayca temin edilebilmesi, güvenli olduğunun tescillenmesi ve hakkındaki önyargıların kırılması ve olayın aslında ne olduğunun anlaşılması gerekli. Bunlar ne zaman olur bilmiyorum. Ama 10-15 yılda zor bence...

  Ergi
 • Nbase tavsiyesi

  https://www.ilkekimya.com/
  Bu firmayı çok tavsiye ediyorlar yeni aldım brnde burdan deniyorum sıfır koku güzel
  mBerkayS